KONTAKT

Kliendifookus, asjatundlikud lahendused ja pikaaegne kogemus. Meie suurim väärtus on meie inimesed.

Meie meeskond

Raido Välk

Raido Välk

Juhataja

+372 5662 7700
raido@prolift.ee

Hendrik Soots

Hendrik Soots

Müügijuht

+372 5690 7700
hendrik@prolift.ee

Andrus Malva

Müügijuht

+372 5620 7700
andrus@prolift.ee

Ergi Marks

Varuosad

+372 5664 7700
ergi@prolift.ee

Tarmo Laanela

Projektijuht

+372 5594 7700
tarmo@prolift.ee

Andres Raag

Meister

+372 5669 7700
andres@prolift.ee

Mihkel Kiil

Insener

+372 5662 7700
mihkel@prolift.ee

Võta meiega ühendust

E-R 8.00 - 17.00: +372 683 7705 / info@prolift.ee

Otsite vastust mõnele küsimusele või soovite konsultatsiooni? Võtke meiega ühendust!